Ruim duplex appartement van 156 m2 met 3/4 slaapkamers, 2 badkamers en mooi zuidelijk gericht terras.
Dit riant duplex appartement op de 2de verdieping beschikt over een doordachte inrichting. Indeling: inkomhal, berging, apart toilet, master bedroom met privatieve douche/badkamer, living met open ingerichte keuken in L vorm met aansluitend een zuid gericht terras. Via trap in de living betreedt u de bovenverdieping.
Verdiep: berging, apart toilet, badkamer, slaapkamer 2, slaapkamers 3 en een doorloop naar de zolder 16 m2 (niet afgewerkt) waar een 4e slaapkamer mogelijk is. Een gemeenschappelijke fietsenstalling op gelijkvloers en parking en/of bergingen op -1 (bij aan te kopen).
Koning Albertstraat 185/0203 2800 Mechelen
€337.000,00 (excl. btw, registratie, notariskosten en aansluitingskosten)
projecten@vanpoppel.be
Tecro & Krea
De gevels van het hoofdvolume worden opgetrokken in een lichtgrijs genuanceerde gevelsteen met beige ondertoon in halfsteensverband. In de voorgevel wordt een plint voorzien in tegelverband. De buitenramen en deuren worden uitgevoerd in thermisch onderbroken aluminiumprofielen. De kleur van het buitenschrijnwerk is in overeenstemming met de keuze van de gevelsteen en volgens opgave architect: grijs.
Het lastenboek voorziet een budget voor de keuze van kastenensemble en keukentoestellen, bij een door ons aan te duiden leverancier. De intekening op de verkoopsplannen is louter indicatief.
Het lastenboek voorziet een budget voor de keuze van sanitaire toestellen, bij een door ons aan te duiden leverancier. De intekening op de verkoopsplannen is louter indicatief.
Bij de duplexappartementen is een privatieve gesloten trap voorzien in rubberwood met een houten handgreep volgens aanduidingen op de plannen. Het hout is onbehandeld.